Budżet Obywatelski 2019 dla naszej Szkoły

Trzy projekty złożone do Urzędu Miasta w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 będą realizowane przez naszą Szkołę.

21 grudnia 2018 r.  w sali lustrzanej CKiP burmistrz Waldemar Paluch podziękował wszystkim wnioskodawcom 82 inicjatyw, złożonych do jarosławskiego budżetu obywatelskiego. Wśród nich trzy będą realizowane przez naszą szkołę. Wszystkim wspierającym nas mieszkańcom Jarosławia serdecznie dziękujemy.

Wartość: 102 000 zł

A 08 Przestrzeń zabawy i sportu (skocznia do skoku w dal, siatka odgradzająca parking od zagospodarowanej przestrzeni sportu i zabawy, chodnik pod murem budynku A połączony z gotową częścią chodnika, który może służyć za miejsce do jazdy na rolkach i wrotkach, konieczny również ze względów na bezpieczeństwo dzieci; urządzenia zabawowe, sprawnościowe, 3 ławki). Wnioskodawca: Stowarzyszenie na Rzecz Integracji i Edukacji Razem Łatwiej przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu.

Wartość: 40 000 zł

B 02 Miasteczko Ruchu Drogowego (wyrównanie betonowej powierzchni, uzupełnienie braków nawierzchni, wymiana krawężników, wykonanie nawierzchni miasteczka ruchu drogowego: jezdnie, przejścia dla pieszych oraz wyposażenie w znaki drogowe w celach dydaktycznych). Wnioskodawca: Małgorzata Matuszczyk- Przedzieńkowska, Katarzyna Petry, Aleksandra Matwij.

Wartość: 10 000 zł

C 06 XXI Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi i Przechodni Puchar „Śladami Bogdana Zająca” (organizacja turnieju międzyszkolnego dla wszystkich szkół podstawowych i warsztatów dla nauczycieli wychowania fizycznego w zakresie treningów piłkarskich z udziałem Bogdana Zająca) . Wnioskodawca: Stowarzyszenie na Rzecz Integracji i Edukacji Razem Łatwiej przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu.

W 2018 r. również zrealizowaliśmy duży projekt w ramach „Budżetu Obywatelskiego Miasta Jarosławia ” Zdrowe, bezpieczne i kolorowe strefy ucznia”. Przeprowadziliśmy remont szatni w piwnicy (szpachlowanie, malowanie, remont instalacji elektrycznej) i przystosowaliśmy siłownię do zajęć sportowych i rehabilitacyjnych (wymiana drzwi, położenie antypoślizgowej wykładziny na całej powierzchni, malowanie). Zakupiliśmy półki skrytkowo- ubraniowe dla uczniów do szatni oraz gry korytarzowe dla dzieci z klas O- III.