Budżet Obywatelski 2019-finał XXI Halowego Turnieju Piłki Nożnej

« 3 z 3 »

8 lutego 2019 r. odbył się, realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019, finał XXI Halowego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi i Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca”, który został objęty Honorowym Patronatem przez Burmistrza Miasta Jarosławia Pana Waldemara Palucha. Podobnie, jak w ubiegłym roku, turniej uatrakcyjnił występ Mateusza Mijala.

Po tytuł sięgnęła drużyna SMS Jarosław, wygrywając w finale z SP4 3:0. Drużynie SP11, która dwa razy z rzędu wygrała turniej i miała okazję do zatrzymania Pucharu Przechodniego na własność, nie udało się osiągnąć wymarzonego celu, a w decydującym meczu o III miejsce uległa drużynie szkoły Sióstr Niepokalanek 0:1.
W tym roku nagrody zostały ufundowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 r, oraz przez sponsorów: Pana Bogdana Zająca, Pana Roberta Makarowskiego – firma Roma oraz Romualda Mączki – dyrektora technicznego Adidas 24 ltd England. Wszystkie drużyny, biorące udział w turnieju, otrzymały piłki, a zawodnicy gadżety. Nagrodą specjalną dla drużyn, które zajęły miejsca I-III i ubiegłorocznego zwycięzcy turnieju drużyny SP11 będzie wyjazd na mecz ekstraklasy Korona Kielce –Lech Poznań.
Nagrody wręczali: zastępca Burmistrza Miasta Jarosławia Dariusz Tracz, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu- pani Ewa Leniar oraz Magdalena Makowska- Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Integracji i Edukacji „Razem Łatwiej”

Wszystkim nagrodzonym zespołom i trenerom gratulujemy udanego występu, a Mateuszowi Mijalowi, sponsorom, publiczności, mediom i wszystkim zaangażowanym w organizację tej wyjątkowej imprezy sportowej dziękujemy za życzliwość i wsparcie.