Mamy moc pomagania!!!

Pomagamy Arturowi i Gabrysi!!! Wspieramy akcję, „Twoje endorfiny to szczęście innej rodziny” i „Dzieci Dzieciom Wielkanocny Dar serca”.
Od najmłodszych lat uczniowie naszej Szkoły uczą się pomagać innym. W ostatnim miesiącu wraz ze Stowarzyszeniem „Razem Łatwiej” uczestniczyliśmy w czterech akcjach charytatywnych. Pierwsza zorganizowana została dla naszego ucznia Artura. Pieniądze pozyskane dla Niego został przekazane na operację. Mamy dla wszystkich miłą informację. Artur obecnie przebywa w Barcelonie i jest po operacji, która się udała. Serdecznie go pozdrawiamy, a wszystkim ludziom, którzy pomogli jego rodzinie zebrać potrzebne 120000 tysięcy złotych, serdecznie dziękujemy. Wracaj do nas Artur! Czekamy na Ciebie!
Jesteśmy w trakcie zbiórki pieniędzy dla Gabrysi. Mamy nadzieję, że jej również uda się wspólnie z mieszkańcami Jarosławia zebrać potrzebną kwotę i uratujemy jej serduszko. 💓 2 kwietnia 2019 roku wspólnie z uczniami uczestniczyliśmy na hali sportowej MOSiR w Jarosławiu w imprezie sportowo-rekreacyjnej „Twoje endorfiny to szczęście innej rodziny”, w trakcie której zbierano fundusze na operację Gabrysi Dzimiry. Zorganizowaliśmy również dla niej kiermasz świąteczny. Cały dochód zostanie przekazany na ratowanie jej życia.

Nie zapominamy również o najuboższych dzieciach z Jarosławia. Przyłączyliśmy się czternasty raz do akcji „Dzieci Dzieciom Wielkanocny Dar Serca”. Zebraliśmy ponad 100 kg żywności i 77 sztuk przyborów szkolnych.
Wszystkim dziękujemy za otwartość, wspaniałą pracę i ogromną radość pomagania.❤️💪