Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych 2020

« 2 z 3 »

26 lutego 2020 r. odbył się w hali MOSiR, realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020, XXII Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi i Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca”, w którym wzięło udział 9 drużyn z jarosławskich szkół. Po zwycięstwo i puchary sięgnęła drużyna Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek, a II miejsce zdobyła Szkoła Mistrzostwa Sportowego. „Mały finał”, czyli mecz o 3. miejsce zakończył się zwycięstwem drużyny Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi nad Szkołą Podstawową nr 2.
W tym roku kolejny raz nagrody zostały ufundowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 r, Upominki, puchary, medale i dyplomy wręczyli Pan Bogdan Zając- sponsor nagród indywidualnych – wraz z Panem Markiem Piotrowskim z Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Jarosławia i Panią Ewą Leniar- Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu.
Nagrody indywidualne otrzymali: Karol Walon z SP nr 11- Najlepszy Bramkarz, Dominik Lisańczuk z SMS Jarosław- Król Strzelców, Oliwier Pieniążek z SP Sióstr Niepokalanek- Najlepszy Zawodnik Turnieju. Organizatorzy wydarzenia: Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Integracji i Edukacji „Razem Łatwiej” już teraz zapraszają na kolejną imprezę sportową „MINI EURO”, która odbędzie się w czerwcu.