„Twoje endorfiny to szczęście innej rodziny”

Komitet Społeczny „Jarosławskie Kilometry Dobra” 7 marca 2017 roku w  hali MOSiR w Jarosławiu zorganizował I imprezę w ramach Jarosławskich Kilometrów Dobra. Skierowana ona była do uczniów wszystkich jarosławskich szkół, ich rodziców oraz mieszkańców Jarosławia, którzy uczestnicząc w ćwiczeniach crossfit wspomogli „Jarosławskie Kilometry Dobra”.
„Twoje endorfiny to szczęście innej rodziny” -to cykliczna sportowa impreza charytatywna o zasięgu lokalnym. Podczas imprezy zajęcia ruchowe prowadzone są przez znanych jarosławskich instruktorów fitness. W tym roku rozpoczęliśmy „zumbą” , a w części głównej prowadzone były zajęcia z crossfitu. CrossFit w Polsce jest stosunkowo młodą dyscypliną. Stworzony został zarówno dla zawodowych sportowców jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki w kierunku poprawy sprawności fizycznej oraz swojego zdrowia.
Oprócz zajęć ruchowych odbyły się również występy wokalne i taneczne przygotowane przez uczniów ZSSCHiO oraz sprzedaż wyrobów cukierniczych przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dochód z imprezy przeznaczony jes na „Jarosławskie Kilometry Dobra”.
Cała kwota zebrana na imprezie zostanie przeliczona na metry dobra i dodana do sumy wpłat zbieranych na nasz cel.
Impreza „Twoje endorfiny to szczęście innej rodziny” jest jedną z wielu organizowanych w naszym mieście w ramach charytatywnej kampanii „Kilometry Dobra 2017”, trwającej od 1 marca do 4 czerwca 2017 r., nad którą patronat objął Starosta Powiatu Jarosławskiego Tadeusz Chrzani Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch. Już teraz zapraszamy na „Teatr Jarosławskich Kilometrów Dobra”, który odbędzie się 27 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu.

http://twojatv.info/aktualnosci,3736.html