Liderzy w Budżecie Obywatelskim 2022

Jesteśmy liderami Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok. W swoich kategoriach zdobyliśmy najwięcej głosów
Kat. A1 (1081 głosów) – Ogrodzenie szkolne od ul. Kraszewskiego 39 – wymiana ogrodzenia przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu od ul. Kraszewskiego 39 ;
Kat. B1 (1076 głosów) – Zieleń dla zdrowia, estetyka dla oka;
Kat. C (1065 głosów) – Piłka w grze – organizacja dwóch imprez sportowych.
Dziękujemy wszystkim głosującym na nasze projekty. Kolejny raz udowodniliśmy, że zaangażowanie Nauczycieli, Uczniów, Rodziców i naszych Przyjaciół pozwoli nam realizować kolejne ważna dla naszej Szkoły inwestycje i zadania. Remont ogrodzenia, zielona klasa, nasadzenia kwiatów i krzewów wokół szkoły, remont zewnętrznych schodów ewakuacyjnych oraz dwa międzyszkolne turnieje sportowe- to nasze plany na rok 2022.
Dla przypomnienia z funduszy Budżetu Obywatelskiego wyremontowane zostały :siłownia, szatnia z całą instalacją elektryczną, łazienki w budynku B z korytarzową witryną okienną. Zagospodarowano teren na miasteczko rowerowe oraz plac zabaw. Zakupione zostały szafki uczniowskie, gry korytarzowe i różnorodne sprzęty sportowe na plac zabaw. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasze pomysły również zyskają Państwa aprobatę. Dziękujemy!!